Arkadaşlarınızı ve diğer oyuncuları skorlarınızı yenmeye ve bu neşeli ve rekabetçi oyunda en iyi hediye teslim eden geyik unvanını kazanmaya davet edin. casinohub Bu yazılım programıyla ilişkili dosyayı ve URL’leri dünyanın önde gelen 50 anti-virüs servisinde inceledik ve herhangi bir muhtemel tehlike saptanmadı.

  • Klasik Noel hikayesine benzersiz bir dokunuşla, oyuncular Game Center’da en uzak koşuları başarmak, en fazla hediye teslim etmek, en fazla şeker kamışı toplamak ve en fazla kar adamlarını devirmek için yarışırlar.
  • Bu yazılım programıyla ilişkili dosyayı ve URL’leri dünyanın önde gelen 50 anti-virüs servisinde inceledik ve herhangi bir muhtemel tehlike saptanmadı.
  • «Jingle Moose» adlı oyunda, oyuncular Noel Baba ve geyikleri hasta düştükten sonra Noel’i kurtarmak için Noel Baba’nın güvenilir evcil geyiği olarak adım atarlar.
  • Oyunculara çatıdan çatıya atlayarak, tatil sevincinin herkese ulaşmasını sağlamak için bacasından hediyeleri teslim etmeleri gerekmektedir.

«Jingle Moose» adlı oyunda, oyuncular Noel Baba ve geyikleri hasta düştükten sonra Noel’i kurtarmak için Noel Baba’nın güvenilir evcil geyiği olarak adım atarlar. Oyunculara çatıdan çatıya atlayarak, tatil sevincinin herkese ulaşmasını sağlamak için bacasından hediyeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Klasik Noel hikayesine benzersiz bir dokunuşla, oyuncular Game Center’da en uzak koşuları başarmak, en fazla hediye teslim etmek, en fazla şeker kamışı toplamak ve en fazla kar adamlarını devirmek için yarışırlar.

Esta web utiliza cookies propias para su correcto funcionamiento. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos. Ver Política de cookies
Privacidad
× ¿Cómo puedo ayudarte?